Nowy panel autorski!

Czerwiec 8th, 2010

Od 7 czerwca mamy nowy panel autorski. Aby nam zadziałał prawidłowo – konieczne jest tzw. “zmigrowanie” konta. Szczegółów technicznych nie jestem w stanie wyjaśnić, ale chodzi o to, żeby system rozpoznał że ja to ja i połączył moje stare konto z nowym.

Dlatego wymagane jest przejście przez nieco “rozbudowane” pierwsze logowanie. Nie jest to absolutnie nic trudnego – wystarczy postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

PIERWSZE LOGOWANIE

 1. Trzeba wpisać swojego e-maila i hasło, które dotychczas używałeś do logowania.
 2. Należy określić, czy planujesz z nami rozliczać się jako osoba fizyczna, czy jako firma.
 3. Następnie trzeba wpisać wszystkie swoje dane. Jest to istotne, gdyż nową funkcjonalnością jest automatyczne generowanie rachunku i w systemie musimy mieć aktualne dane (z niektórymi autorami zawarliśmy umowę kilka lat temu i niektóre dane się zdezaktualizowały).
 4. Powinna pojawić się zakładka „Wypłaty” i „Statystyki” – gdzie można śledzić sprzedaż

Jeśli system nie będzie chciał zalogować (punkt 1), bo np. “powie”, że e-mail lub login są nieprawidłowe – proszę skorzystać z opcji generowania nowego hasła. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy pamiętamy hasło – również proszę wygenerować nowe.

Jeśli nawet po tym zabiegu – nie uda się logowanie – proszę napisać na adres autorzy@zlotemysli.pl

NOWE FUNKCJONALNOŚCI

 1. Automatycznie generowany rachunek. Osoby rozliczające się jako „osoba fizyczna” będzie mogła wygenerować sobie rachunek raz w miesiącu. Nie trzeba będzie ręcznie obliczać.
 2. Widoczne są ręcznie dopisywane prowizje za sprzedaż poza systemem za pośrednictwem takich podmiotów jak: Nexto, Helion oraz inne sklepy. Są to tzw. prowizje ręczne (musimy je ręcznie dopisywać każdemu autorowi na konto na podstawie przysłanych nam faktur). Widoczne są w zakładce „Wypłaty” → „Historia zarobków” i rozpoznać je można dzięki odpowiednim ikonkom. Po najechaniu na taką ikonkę – wyświetli nam się wyjaśnienie.

PLANUJEMY TAKŻE

 • dodanie opcji kupowania własnej książki z rabatem 40%
 • możliwość filtrowania tych statystyk i uzyskiwania danych sprzedaży za różne okresy, np. za cały rok 2010, za jakiś wybrany miesiąc itp.

Panel autorski jeszcze nie jest skończony w takim zakresie, jak byśmy tego chcieli. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i zgłaszanie wszelkich uwag, które pomogą nam nanieść wszelkie poprawki i dostosowywać panel do Twoich potrzeb.

Kategorie: Aktualności

Tagi: Dodaj komentarz

Kanał z komentarzami11 komentarzy

 1. gosiek

  Witam,
  Czy jest jakiś termin, do którego powinnam uaktualnić swoje dane w systemie?
  Pozdrawiam
  Małgorzata Żmudzka-Kosała

 2. Anna Grabka

  Im wcześniej tym lepiej. Osoby, które nie zalogują się wpisując swoje dane – nie będą mogły mieć zrobionej wypłaty. Ponadto – nie będą miały wglądu w statystyki…

 3. Anna Grabka

  WAŻNE – proszę zalogować się do 18.06. Później dokonamy automatycznego potwierdzenia kont, czyli nie będzie możliwości potwierdzenia swoich danych, może być problem przy wypłacie rachunków.
  Potwierdzenie (zmigrowanie) konta jest konieczne, abyśmy mogli nanieść kolejne funkcjonalności i aby zautomatyzować wypłaty.

 4. Wiesław Kluz

  Witam
  Wysłałem (15.06.2010) wygenerowany z mojego panelu autorskiego rachunek i nie wiem, co dalej… czy dotarł? Jak to sprawdzić?
  Pozdrawiam

 5. Anna Grabka

  Mamy od Pana 2 rachunki, jeden wystawiony ręcznie z 15.06 i drugi już automatyczny z 18.06.
  Około 25 czerwca zrealizujemy ten automatyczny.
  Rachunki ręczne już nie będą akceptowane.

 6. Katarzyna Gajkowska

  Wysłałam rachunek i wygenerowałam go, wpisałam też swoje dane, ale nie widzę zakładki wypłaty ani nie otrzymałam wypłaty na konto. Możemy to sprawdzić? Dziękuję. Pozdrawiam.

 7. Anna Grabka

  UWAGA
  Do końca tygodnia mogą wystąpić problemy z logowaniem, gdyż ma miejsce druga tura prac związanych z panelem administracyjnym.
  Wypłaty będą realizowane także 25.6, czyli w najbliższy piątek.

 8. Józef Cudowski

  Przez dłuższy czas nie byłem przy komputerze. Nie zalogowałem się do 18. czerwca. Co zrobić w tej sytuacji – aby mieć dostęp do panelu?

 9. Karol Wójcik

  Mój numer ID to 1008 taki mam od początku istnienia ZM dzisiaj widzę, że mój numer ID = 4842
  Co się stało, to pomyłka czy jakaś niezapowiedziana selekcja osób związanych z ZM??
  Przy selekcji numery powinny się zmniejszać a nie iść w górę, chyba, że obrano jakiejś inne kryterium. O co z tym chodzi???
  Wujek_Mario

 10. Tomasz Sobczak

  Panie Józefie proszę wysłać jakieś informacje związane z Pana kontem na adres admin@zlotemysli.pl a odpowiemy dokładnie jaki jest aktualny stan Pana konta oraz co musi Pan w tej chwili zrobić.

 11. Tomasz Sobczak

  Panie Karolu, posiadał Pan 2 konta w systemie (partnerskie oraz autorskie) zarejestrowane na ten sam adres email. W ostatnim czasie odbywała się migracja kont do nowego systemu a tymsamym wszystkie podwójne konta zostały połączone. Konto 1008 zostało wykasowane a wszystkie informacje zostały przeniesione do konta 4842.

  W tej chwili zarówno Pana konto partnerskie jak i autorskie posiada to samo ID czyli 4842.

  Jeżeli z czymś jeszcze ma Pan wątpliwości proszę napisać na adres admin@zlotemysli.pl

Dodaj komentarz

Feed

http://autor.zlotemysli.pl / Nowy panel autorski!