Panel – kolejne ulepszenia

Wrzesień 21st, 2010

W ostatnich dniach wykonane zostały 3 zmiany w panelu autorskim:

1) Aktualności na pierwszej stronie. Pewnie zauważyłeś, że po zalogowaniu się do panelu – widać najpierw ramkę z aktualnościami. To informacje, które umieszczam na blogu i myślę, że z niektórymi warto się zapoznać, szczególnie jeśli dotyczą istotnych dla autorów zmian np. w rozliczeniach.

2) Edycja konta. Tutaj dodana została opcja zmiany hasła. Jest to szczególnie istotne, gdy po zapomnieniu hasła – system wygeneruje hasło losowe, trudne do zapamiętania. Od teraz jednak można zmienić takie trudne hasło – na swoje własne, które jesteś w stanie zapamiętać. Wystarczy wejść w link w prawym górnym rogu [Edytuj swój profil] i wybrać zakładkę [Ustawienia konta ZM].

3) Wybór zakresów czasowych. Ta opcja już była od kilku tygodni w fazie testowej. Obecnie jednak jest dostępna w zakładce [Statystyki]. Gdy jesteś w zakładce statystyk dziennych – możesz wybrać dowolny dzień z pojawiającego się kalendarza. Analogicznie to działa np. w statystykach miesięcznych. Kliknij w dowolny dzień np. w miesiącu lutym 2010 – wyświetli się sprzedaż dla całego danego miesiąca.

Kategorie: Aktualności, Współpraca z ZM

Tagi: Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Feed

http://autor.zlotemysli.pl / Panel – kolejne ulepszenia